PayPal Roles (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Length
ps: اوږدوالى

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Space
ps: تشه

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: Apostrophe
ps: غړوندى
