PayPal Roles (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Length
ka: სიგრძე

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Poland
ka: პოლონეთი

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Austria
ka: ავსტრია

en: Belgium
ka: ბელგია

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: Italy
ka: იტალია

en: Netherlands
ka: ნიდერლანდი

en: Russia
ka: რუსეთი

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
