PayPal Roles (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Austria
km: អូទ្រីស

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: France
km: បារាំង

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Netherlands
km: ហូល្លង់

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Space
km: ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)
