PayPal Roles (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Length
hr: Dužina

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: N/A
hr: N/D

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Poland
hr: Poljska

en: Germany
hr: Njemačka

en: Austria
hr: Austrija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: France
hr: Francuska

en: Italy
hr: Italija

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Russia
hr: Rusija

en: Spain
hr: Španjolska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Precision
hr: Preciznost

en: Space
hr: Razmak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
