PayPal Roles (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Length
lv: Garums

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: N/A
lv: N/P

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Germany
lv: Vācija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: France
lv: Francija

en: Italy
lv: Itālija

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Russia
lv: Krievija

en: Spain
lv: Spānija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Edit membership
lv: Labot piederību

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Space
lv: Atstarpe

en: year(s)
lv: gads(i)

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Role ID.
lv: Lomas ID.

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Comma
lv: Komats

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja atzīmēts, daudzskaitlim tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.
