PayPal Roles (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Length
my: အရှည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
