PayPal Roles (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: N/A
sl: N/D

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Germany
sl: Nemčija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Canada
sl: Kanada

en: China
sl: Kitajska

en: France
sl: Francija

en: Italy
sl: Italija

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Russia
sl: Rusija

en: Spain
sl: Španija

en: Switzerland
sl: Švica

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Precision
sl: Natančnost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
