PayPal Roles (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Unlimited
sq: Pa limit
