PayPal Roles (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Edit membership
af: Wysig lidmaatskap
