PayPal Roles (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Custom
am: ብጁ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
