PayPal Roles (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: N/A
be: Не даступна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Brazil
be: Бразілія

en: Poland
be: Польша

en: Portugal
be: Партугалія

en: Germany
be: Германія

en: Australia
be: Аўстралія

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Belgium
be: Бельгія

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: France
be: Францыя

en: Italy
be: Італія

en: Netherlands
be: Нідэрланды

en: Russia
be: Расія

en: Spain
be: Іспанія

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Space
be: Прабел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Comma
be: Коска

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Not specified
be: Не вызначана

en: Apostrophe
be: Апостраф
