PayPal Roles (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (74 entries)

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Length
et: Pikkus

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Role ID
et: Rolli ID

en: N/A
et: Puudub

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Inactive
et: Passiivne

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Poland
et: Poola

en: Germany
et: Saksamaa

en: Australia
et: Austraalia

en: Belgium
et: Belgia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: France
et: Prantsusmaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Netherlands
et: Holland

en: Russia
et: Venemaa

en: Spain
et: Hispaania

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Precision
et: Täpsus

en: Space
et: Ruum

en: year(s)
et: aasta(d)

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Role ID.
et: Rolli ID.

en: Decimal point
et: punkt

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Comma
et: koma

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Round
et: Ümarda

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
et: Määra, mitu komakohta näidata.

en: What single character to use as a decimal point.
et: Mis tähemärkki kasutada numbris kümnendkoha märkimiseks.

en: What single character to use as the thousands separator.
et: Mis tähemärkki kasutada tuhandete eraldajana.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri ette. Näiteks valuuta sümbol.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri järele. Näiteks valuuta sümbol.

en: Format plural
et: Mitmuse formaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
et: Märgistatuna  käsitletakse mitmusvormi eraldi.

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
et: Mitmuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Thousands marker
et: Tuhandete märgis

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -
