PayPal Roles (7.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Not specified
ht: Pa espesifye
