PayPal Roles (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (66 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Length
sk: Dĺžka

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Brazil
sk: Brazília

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: France
sk: Francúzsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Spain
sk: Španielsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Edit membership
sk: Upraviť členstvo

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: Space
sk: Medzera

en: year(s)
sk: rok(y)

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Return URL
sk: Návratová URL adresa

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Comma
sk: Čiarka

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: If checked, the number will be rounded.
sk: Ak je označené číslo, bude zaokrúhlené.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
sk: Určiť koľko čísel má byť za desatinnou čiarkou.

en: What single character to use as a decimal point.
sk: Aký znak používať ako desatinnú značku.

en: What single character to use as the thousands separator.
sk: Aký znak používať ako oddeľovač tisícov.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený pred číslo, ako napríklad znak meny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený za číslo, ako napríklad znak meny.

en: Payment type
sk: Typ platby

en: Not specified
sk: Neurčené
