PayPal Roles (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: N/A
ast: N/D

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Brazil
ast: Brasil

en: Poland
ast: Polonia

en: Germany
ast: Alemaña

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Canada
ast: Canadá

en: France
ast: Francia

en: Italy
ast: Italia

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: Russia
ast: Rusia

en: Spain
ast: España

en: Switzerland
ast: Suiza

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
