PayPal Roles (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Length
bg: Времетраене

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Unlimited
bg: Без ограничения
