PayPal Roles (7.x-1.0-beta4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Created
ga: Cruthaithe
