PayPal Roles (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (41 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: N/A
ku: نییە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Brazil
ku: برازیل

en: Poland
ku: پۆڵۆنیا

en: Portugal
ku: پۆرتوگال

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Australia
ku: ئوسترالیا

en: Austria
ku: نەمسا

en: Belgium
ku: بەلجیکا

en: Canada
ku: کانادا

en: China
ku: چین

en: France
ku: فەرەنسا

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Netherlands
ku: هۆڵەندا

en: Russia
ku: ڕووسیا

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Switzerland
ku: سویسرا

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Space
ku: بۆشایی

en: Comma
ku: کۆما
