PayPal Roles (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Comma
ne: अल्पविराम
