PayPal Roles (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Currency
ur: کرنسی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Length
ur: لمبائی

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Precision
ur: درستگی
