PayPal Roles (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (57 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Length
el: Μήκος

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Amount
el: Ποσό

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: France
el: Γαλλία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Spain
el: Ισπανία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

en: month(s)
el: μήνας(ες)

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Space
el: Διάστημα

en: year(s)
el: έτος(οι)

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Comma
el: Κόμμα

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Not specified
el: Δεν προσδιορίζεται

en: Apostrophe
el: Απόστροφος
