PayPal Roles (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: PHP
eo: PHA

en: Custom
eo: Propra

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Precision
eo: Precizo
