PayPal Roles (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Poland
gu: પોલેન્ડ

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Austria
gu: ઓસ્ટ્રિયા

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Netherlands
gu: નેધરલેન્ડ

en: Russia
gu: રશિયા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ
