PayPal Roles (7.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Unlimited
kk: Шексіз
