PayPal Roles (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (88 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Currency
nl: Valuta

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Length
nl: Lengte

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Inactive
nl: Inactief

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Poland
nl: Polen

en: Germany
nl: Duitsland

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Belgium
nl: België

en: France
nl: Frankrijk

en: Italy
nl: Italië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Russia
nl: Rusland

en: Spain
nl: Spanje

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Edit membership
nl: Lidmaatschap bewerken

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Precision
nl: Precisie

en: Space
nl: Spatie

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: Cancel link
nl: Annuleerlink

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: for
nl: voor

en: Return URL
nl: Terugkeer-URL

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Role ID.
nl: Rol-ID.

en: Expire date
nl: Vervaldatum

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Comma
nl: Komma

en: Change status
nl: Status aanpassen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Als dit geselecteerd is, worden meervoudsvormen op een speciale manier behandeld.

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

en: Membership name.
nl: Naam lidmaatschap.

en: @date_format format
nl: @date_format-notatie

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'Aangepast', zie de <a href="@url" target="_blank">PHP handleiding</a> voor datumnotatie.
    In plaats daarvan kunt u ook het aantal weer te geven tijdseenheden invoeren, waarbij 2 de standaard is.

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: Second date format
nl: Tweede datumnotatie

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
nl: De datumnotatie die gebruikt wordt voor het tonen voor data anders dan vandaag.

en: Custom date format of second date
nl: Aangepaste datumnotatie voor de tweede datum

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien "Aangepast" is geselecteerd bij "Tweede datumformaat", gebruik dan een datumformaat zoals beschreven in het <a href="@url" target="_blank">PHP-handboek</a>. Zo niet, geef dan het aantal te tonen tijdseenheden op. Standaard is dit 2.
