PayPal Roles (7.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Precision
sr: Прецизност

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
