PayPal Roles (7.x-1.0-beta6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: France
br: Frañs
