PayPal Roles (7.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (98 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Length
hu: Hosszúság

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Amount
hu: Összeg

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Brazil
hu: Brazília

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Germany
hu: Németország

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Canada
hu: Kanada

en: China
hu: Kína

en: France
hu: Franciaország

en: Italy
hu: Olaszország

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Russia
hu: Oroszország

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Edit membership
hu: Tagság szerkesztése

en: Transaction ID.
hu: Tranzakció azonosító.

en: day(s)
hu: nap

en: week(s)
hu: hét

en: month(s)
hu: hónap

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Decimal
hu: Decimális

en: Precision
hu: Pontosság

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Space
hu: Szóköz

en: year(s)
hu: év

en: By country
hu: Országonként

en: Cancel link
hu: Mégsem hivatkozás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: for
hu: mire vonatkozóan

en: Return URL
hu: Visszatérő URL

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: CHF
hu: Fr

en: Role ID.
hu: Szerepkör azonosító.

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Comma
hu: Vessző

en: Tax Name
hu: Adó neve

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Round
hu: Kerekítés

en: If checked, the number will be rounded.
hu: Ha ez be van kapcsolva, akkor a szám kerekítve lesz.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
hu: Megadható, hogy hány számjegy jelenjen meg a tizedespont után.

en: What single character to use as a decimal point.
hu: Mely karaktert használja tizedespontnak.

en: What single character to use as the thousands separator.
hu: Mely karaktert használja ezres elválasztónak.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
hu: A szám elé helyezendő szöveg, mint pénznem szimbólum.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
hu: A szám után helyezendő szöveg, mint pénznem szimbólum.

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Format plural
hu: Többesszám formátuma

en: If checked, special handling will be used for plurality.
hu: Ha be van jelölve, akkor a többes számok speciálisan lesznek kezelve.

en: Singular form
hu: Egyes szám

en: Text to use for the singular form.
hu: Egyes számhoz használandó szöveg.

en: Plural form
hu: Többes szám

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
hu: A többes számhoz használandó szöveg, @count helyére az érték kerül.

en: Not specified
hu: Nincs megadva

en: Thousands marker
hu: Ezreselválasztó

en: Apostrophe
hu: Aposztróf

en: Memberships
hu: Tagság

en: Membership name.
hu: Tagság neve.

en: @date_format format
hu: @date_format formátum

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
hu: Ha "Egyedi", lásd a <a href="@url" target="_blank">PHP kézikönyvet</a> a dátumformátumokért. Máskülönben meg kell adni a megjeleníteni kívánt különböző időegységek számát ami alapértelmezetten 2.

en: Timezone to be used for date output.
hu: A dátum kimenethez használt időzóna.

en: - Default site/user timezone -
hu: - Alapértelmezett webhely/felhasználó időzóna -

en: Second date format
hu: Második dátumformátum

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
hu: A mai nap kivételével a dátumok megjelenítésére szolgáló dátumformátum.

en: Custom date format of second date
hu: A második dátum egyéni formátuma

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
hu: Ha a „Második dátumformátum” beállításnál az „Egyedi” lehetőség van kiválasztva, akkor a <a href="@url" target="_blank">PHP kézikönyv</a> dátumformátumokkal foglalkozó oldala nyújthat segítséget. Máskülönben a megjelenítendő időeltérési egység számát (alapértelmezés szerint 2) kell megadni.
