PayPal Roles (7.x-1.0-beta6) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
