PayPal Roles (7.x-1.0-beta6) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: N/A
th: ไม่มี

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: day(s)
th: วัน

en: week(s)
th: สัปดาห์

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Precision
th: ความละเอียด

en: Space
th: ช่องว่าง

en: year(s)
th: ปี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
