PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Length
az: Uzunluq

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: N/A
az: Yox

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Decimal
az: Onluq

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Space
az: Boşluq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Role ID.
az: Rol ID.

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Comma
az: Vergül

en: Round
az: Dəyirmi

en: If checked, the number will be rounded.
az: Yoxlansa, nömrə yuvarlaqlaşdırılacaq.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
az: Onluq nöqtəsindən sonra neçə rəqəmin çap olunacağını göstərin.

en: What single character to use as a decimal point.
az: Onluq nöqtəsi kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.

en: What single character to use as the thousands separator.
az: Minlərlə ayırıcı kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
az: Valyuta simvolu kimi nömrədən əvvəl qoyulacaq mətn.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
az: Valyuta simvolu kimi nömrədən sonra qoyulacaq mətn.
