PayPal Roles (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (29 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ

en: Austria
ml: ഓസ്ട്രിയ

en: Belgium
ml: ബെല്‍ജിയം

en: Canada
ml: കാനഡ

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Italy
ml: ഇറ്റലി

en: Switzerland
ml: സ്വിറ്റ്സര്‍ലന്‍ഡ്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
