Pay-per-node (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Content
af: Inhoud

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Quantity
af: Aantal

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: view
af: bekyk

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Created
af: Geskep

en: administer
af: administreer

en: Allowed
af: Toegelaat

en: overview
af: oorsig

en: Role
af: Rol

en: Order
af: Bestelling

en: left
af: links

en: My account
af: My rekening

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.
