Pay-per-node (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: view
bn: প্রদর্শন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Order
bn: ক্রম

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট
