Pay-per-node (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: view
ca: mostra

en: created
ca: creat

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: administer
ca: administra

en: Allowed
ca: Es permet

en: Role
ca: Rol

en: Order
ca: Ordre

en: left
ca: a l'esquerra

en: create
ca: crea

en: Changed
ca: Canviat

en: No content types available.
ca: No hi ha tipus de contingut disponibles.

en: Available
ca: Disponible

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: My account
ca: El meu compte

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.
