Pay-per-node (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: Content
cy: Cynnwys

en: content
cy: cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: view
cy: gweld

en: edit
cy: golygu

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Node type
cy: Math o nod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Order
cy: Trefn

en: left
cy: chwith

en: No content types available.
cy: Dim mathau o gynnwys ar gael.

en: @type: added %title.
cy: @type: wedi ychwanegu %title.

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: @type %title has been created.
cy: Mae @type %title wedi ei greu.

en: The post could not be saved.
cy: Ni ellir cadw'r cofnod.
