Pay-per-node (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (34 entries)

en: Title
de: Titel

en: user
de: Benutzer

en: Content
de: Inhalt

en: content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Quantity
de: Anzahl

en: Last updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Purchased
de: Bestellt

en: view
de: Ansicht

en: created
de: erstellt

en: edit
de: Bearbeiten

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Update
de: Aktualisieren

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Created
de: Erstellt

en: administer
de: verwalten

en: Allowed
de: Erlaubt

en: overview
de: Übersicht

en: total
de: Gesamt

en: Role
de: Rolle

en: Order
de: Reihenfolge

en: left
de: links

en: modify
de: ändern

en: create
de: erstellen

en: Changed
de: Geändert

en: No content types available.
de: Keine Inhaltstypen vorhanden.

en: Available
de: Verfügbar

en: @type: added %title.
de: @type: %title wurde hinzugefügt.

en: My account
de: Mein Konto

en: @type %title has been created.
de: @type %title wurde erstellt.

en: The post could not be saved.
de: Der Beitrag konnte nicht gespeichert werden.

en: Bulk operations
de: Stapelverarbeitungen
