Pay-per-node (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Quantity
et: Kogus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Purchased
et: Ostetud

en: view
et: näita

en: created
et: loodud

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Node type
et: Postituse liik

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: administer
et: haldamine

en: Role
et: Roll

en: Order
et: Järjestus

en: left
et: vasakule

en: Changed
et: Muudetud

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: Available
et: Saadaval

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: My account
et: Minu konto

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.

en: Bulk operations
et: Masstegevused
