Pay-per-node (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: content
fil: nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Last updated
fil: Huling binago

en: view
fil: tingnan

en: edit
fil: wastuhin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Created
fil: Inilikha

en: My account
fil: Akawnt ko
