Pay-per-node (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Content
hi: सामग्री

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Type
hi: प्रकार

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Purchased
hi: खरीदा

en: view
hi: देखें

en: created
hi: बनाया

en: edit
hi: संपादन करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: total
hi: कुल

en: Role
hi: भूमिका

en: Order
hi: क्रम

en: Changed
hi: बदल गया

en: No content types available.
hi: सामग्री उपलब्ध नहीं है

en: @type: added %title.
hi: @type: %title जोडा गया

en: My account
hi: मेरा खाता

en: @type %title has been created.
hi: @type %title बनाया गया

en: The post could not be saved.
hi: इस लेख को सहेज नहीं जा सका ।|

en: Your pay per node contents
hi: आपके वेतन प्रति नोड सामग्री
