Pay-per-node (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Content
hu: Tartalom

en: content
hu: tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Purchased
hu: Megvásárolva

en: view
hu: megtekintés

en: created
hu: létrehozva

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: administer
hu: adminisztrál

en: Allowed
hu: Engedélyezve

en: overview
hu: áttekintés

en: total
hu: összesen

en: Role
hu: Szerepkör

en: Order
hu: Rendelés

en: left
hu: bal

en: create
hu: létrehozás

en: Changed
hu: Módosítva

en: No content types available.
hu: Nincs elérhető tartalomtípus.

en: Available
hu: Elérhető

en: @type: added %title.
hu: @type: %title hozzáadva.

en: My account
hu: Saját adatok

en: @type %title has been created.
hu: %title @type létrejött.

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek
