Pay-per-node (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: view
kk: карау

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Created
kk: Құрылған

en: No content types available.
kk: Еш контент түрі жоқ.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: My account
kk: Менін есебім

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.
