Pay-per-node (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: view
mn: харах

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Order
mn: Дараалал
