Pay-per-node (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: My account
my: မိမိ၏account
