Pay-per-node (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: My account
si: මගේ ගිණුම
