Pay-per-node (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: view
sq: shfaq

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Created
sq: Krijuar

en: administer
sq: administrimi

en: No content types available.
sq: Asnjë lloj përmbajtje në dispozicion.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: My account
sq: Profili im

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.

en: You are not allowed to create content.
sq: Nuk keni të drejtë të krijoni përmbajtje.
