Pay-per-node (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: view
ast: vista

en: edit
ast: editar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Role
ast: Rol

en: Order
ast: Orde
