Pay-per-node (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: The post could not be saved.
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།
