Pay-per-node (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: user
da: bruger

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: content
da: indhold

en: Quantity
da: Mængde

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Purchased
da: Købt

en: view
da: vis

en: created
da: oprettet

en: edit
da: redigér

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Node type
da: Indholdstype

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: administer
da: administrer

en: Allowed
da: Tilladt

en: Role
da: Rolle

en: Order
da: Rækkefølge

en: left
da: venstre

en: create
da: opret

en: Changed
da: Ændret

en: No content types available.
da: Ingen indholdstyper til rådighed.

en: Available
da: Tilgængelig

en: @type: added %title.
da: @type: %title tilføjet.

en: My account
da: Min konto

en: @type %title has been created.
da: @type %title oprettet.

en: The post could not be saved.
da: Indlægget kunne ikke gemmes.

en: Bulk operations
da: Masse-handlinger

en: If the original order status was not Completed.
da: Hvis den oprindelige ordrestatus ikke var Gennemført.

en: If the updated order status is Completed.
da: Hvis den opdaterede ordrestatus er Gennemført.
