Pay-per-node (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Purchased
el: Αγοράσθηκε

en: view
el: προβολή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: administer
el: διαχείριση

en: Role
el: Ρόλος

en: Order
el: Σειρά

en: left
el: αριστερά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: No content types available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τύποι ύλης.

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: The post could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της δημοσίευσης.
